>>> SLEVY AŽ 60 % NA SPOUSTU MODELŮ A ZNAČEK <<<
Kategorie produktů

Pojištění hodinek

 

Jako dárek od nás si můžete vybrat zdarma pojištění hodinek na 1 rok. Pojištění poskytujeme ve spolupráci se společností ERV pojišťovna, a.s. a vztahuje se na:

zničení, krádež, loupež či vandalismus, neopatrná manipulace

Po uplynutí jednoho roku, budete pojišťovnou kontaktování e-mailem, zda chcete pojištění prodloužit, či jej nechat zaniknout.

Na co se pojištění vztahuje

Krádež, loupež, vloupání Po nahlášení škodní události (vyplnění škodního protokolu on-line na stránkách ERV) pojišťovna ověří pojištění a pojistnou událost a rozhodne zda máte na pojištění nárok. V případě, že ano, obdržíte voucher na částku, na kterou máte právo. Spoluúčast v tomto případě je 10%.

Nahlášení škodní údálosti

Poškození výrobku Po nahlášení škodní události (vyplnění škodního protokolu on-line na stránkách ERV) budete požádání, aby jste zboží nechali opravit v servisu 24TIME.CZ a vyžádali si zprávu o opravě. V případě, že cena opravy nepřesáhne 50% hodnoty hodinek, budou opraveny. Pokud škoda přesáhne 50% hodnoty hodinek obdržíte voucher na částku, na kterou máte právo. Spoluúčast v tomto případě je 20%. Pojištění je platné v ČR i po celém světě a nezohledňuje amortizaci. Více informací naleznete v pojistných podmínkách.

Pojištění obdržíte na Vaši e-mailovou adresu uvedenou při objednávce po obdržení platby.