>>> SLEVY AŽ 60 % NA SPOUSTU MODELŮ A ZNAČEK <<<
Kategorie produktů

O nás

Něco málo o 24TIME.CZ

Začalo to v roce 2013 hodinkami a tak to také zůstane. Vždyť  svět je přeci jen natolik velký, aby dal šanci individualitám a ne ohraným a všudypřítomným značkám a proto pro tebe vybíráme jen to nejlepší ze světa designu na tvou ruku, protože hodinky nejsou jen kulaté, či hranaté. Nejsou jen se dvěma, či třemi ručičkami. Nejsou jen jednobarevné a nejsou jen z kovu. Hodinky jsou jednou z mála věcí, kterou dáš najevo svůj životní postoj, vkus a eleganci. Hodinky jsou odrazem tvé duše a důkazem, že i ve studeném digitálním světě je stále ještě místo pro krásné a funkční věci. Pro věci, za kterými stojí silné příběhy, kus dřiny a spousta pokresleného papíru s návrhy toho pravého designu, sladění barev a kombinací materiálu. Staň se pánem svého času a nech nás být u toho. Ty jsi ten, kdo nás pohání stejně tak, jako strojek pohání naše hodinky.

Tak jako tobě rádi pomůžeme s tvým nákupem a výběrem, tak také pomáháme lidem, kteří nás opravdu potřebují. Podpora Nadace člověk člověku je malou aktivitou s velkým dopadem který nás těší.

David a Michal, průvodci světem tikajícího designu 

David – zakladatel a ten, co pro vás vybírá designové kousky

Co nosí na zápěstí?
Minimalistické a dokonalé hodinky BRAUN - BN0024 – 66503 a MONDAINE - MSX.4211B.LB MON GIANT 42 BL.
Michal – zakladatel a ten, co u nás vyřizuje všechny reklamace a plní všechna vaše přání

Co nosí na zápěstí?
Hodinky od designové legendy Arne Jacobsen – BANKERS WHITE DIAL, MESH BAND, BLACK a TRIWA - SMOKY NEVIL - STEEL MESH CLASSIC.
Petra – bez ní, byste vaše hodinky nedostali včas a tak parádně zabalené

Co nosí na zápěstí?
Vintage hodinky Olivia Burton - ENCHANTED GARDEN GREY & SILVER WATCH.

 

 

Napsali o nás

Jindra Ekl

Moderátor rádia Evropa 2

Nakupování hodinek je jednoduché v tom, že je milion možností, jakým způsobem a kde všude se dají pořídit. Pokud je ten správný model a dobrá cena, případně pohodlné poštovné, člověk má tendenci neřešit nic... Díky mé zkušenosti mám ovšem dojem, že po té cenové konkurenci nastává konkurence kvality služeb, které jsou tak nějak nad rámec... Moje zkušenost s 24time.cz je taková, že jsem si objednal hodinky, které se mi ovšem v reálu nějak prostě nelíbily, chtěl jsem jinou barvu, ale nechtěl jsem čekat na to, než je pošta doručí zpět a pak zase zpět ke mně. "Blb", řekne si 99% prodejců, "Ať si počká" - Ale aby vám někdo nabídl, že se zvedne ze svého kanclu a přiveze vám jiný model jen tak někam naproti - to je celkem přehleďáctví! Ještě nikdy jinde jsem se nesetkal s tak upřímnou snahou vyhovět v každé situaci.

Petr Jansa

Zakladatel magazínu INVOGUE.cz

Děkuji za profesionální přístup, jednání a komunikaci ze strany internetového obchodu 24Time.cz při organizaci soutěže o dámské hodinky Tommy Hilfiger na www.invogue.cz. Pevně doufám, že se v brzké době potkáme na další spolupráci ať již v pořádání soutěží, tak i při psaní zajímavých článků ze světa designových hodinek.

Šárka Šnobrová

předsekyně správní rady

Děkujeme společnosti Aventiramo company s.r.o. za to, že jsme se mohli stát součástí jejího projektu "společenská odpovědnost firem" a za to, že část z výtěžku prodeje zboží na internetovém obchodě s módními hodinkami www.24time.cz bude darován Nadaci člověk člověku. Dar Nadace použije v souladu se statutem na obecně prospěšné účely, a to především na podporu ohrožených dětí, nemocných, handicapovaných a sociálně slabých.