Bojíte se, že se dárek nebude líbit? Nyní máte možnost vrácení až do 15.1.2019 !
Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL16
Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL16 Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL16 Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL16 Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL16 Hodinky CRONOMETRICS The Architect CM01WL16

CRONOMETRICSThe Architect CM01WL16

Není skladem
4 990 Kč

Unisexové hodinky Cronometrics The Architect CM01WL16 mají nadčasový elegantní design s koženým páskem a typickým trojúhelníkem uprostřed ciferníku, který je zakryt antireflexním tvrzeným minerálním sklem, které je odolné proti proškrábání. Hodinky Cronometrics jsou navíc vodotěsné do hloubky 50 metrů.

Výrobce CRONOMETRICS
Určení Unisex
Napájení baterie
Materiál pouzdra ocel
Materiál řemínku kůže
Barva řemínku hnědá
Vodotěsnost 50 metrů
Strojek Miyota
Sklo minerální
Designér Robert Dabi
Šířka řemínku Průměr pouzdra 20 mm 42 mm

U nás za dopravu po ČR neplatíte

Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

Hodinky vám doručíme na Slovensko již za 99 Kč.

Hodinky LEFF nově v nabídce

O značce CRONOMETRICS

Za značkou, která vznikla teprve v roce 2016 stojí mladý, nadějný a úspěšný designér a návrhář Robert Dabi a prodejní a marketingový mág Connie Ng. Robert není v hodinářském světě žádným nováčkem, jelikož se již podílel na úspěchu hodinek ZIIIRO. Ostatně na vývoji hodinek se podílel právě i samotný zakladatel značky ZIIIRO – Derick Ip. Unisexové hodinky Cronometrics mají nadčasový elegantní design s ocelovým nebo koženým páskem a typickým trojúhelníkem uprostřed ciferníku, který je zakryt antireflexním tvrzeným minerálním sklem, odolným proti proškrábání. Hodinky Cronometrics jsou navíc vodotěsné do hloubky 50 metrů.

O značce CRONOMETRICS