Hodinky BULBUL Pebble 02
Hodinky BULBUL Pebble 02 Hodinky BULBUL Pebble 02 Hodinky BULBUL Pebble 02 Hodinky BULBUL Pebble 02 Hodinky BULBUL Pebble 02

BULBULPebble 02

Není skladem
4 990 Kč 8 690 Kč

Hodinky Bulbul - Pebble 02 jsou výsledkem spolupráce s dánským designovým studiem KiBiSi. Pouzdro hodinek je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Proti poškrábání jsou chráněny safírovým sklíčkem. Řemínek z kvalitní kůže, který je v černé barvě vám zaručí dlouhou životnost. Díky minimalistickému designu jsou vhodné pro nošení na každou společenskou událost.

Výrobce BULBUL
Určení Pánské
Napájení baterie
Materiál pouzdra ocel
Materiál řemínku kůže
Barva řemínku černá
Vodotěsnost 30 metrů
Strojek Ronda 762
Sklo safírové
Designér KiBiSi
Šířka řemínku Průměr pouzdra Výška pouzdra 18 mm 37 mm 40 mm

U nás za dopravu po ČR neplatíte

Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

Hodinky vám doručíme na Slovensko již za 99 Kč.

Hodinky LEFF nově v nabídce

O značce BULBUL

Tradice je krásná věc, ale nová krev je také důležitá! A tu přinesla právě společnost Bulbul. Na trh přišla v roce 2013 a od té doby v čele s nadšencem do designu Jacobem Jullem už vyprodukovala několik zajímavých produktových řad. Dánská firma začínala s myšlenkou vytvořit hravé, asymetrické, ale elegantní hodinky, což se s prvními hodinkami Pebble podařilo a daří se to dosud. Nyní disponuje firma třemi produktovými řady s jednoduchým, ale neotřelým designem, který je dostupný v několika různých barevných kombinacích.

O značce BULBUL