Hodinky NOMAD MÓLTAIR - GOLD/BLACK
Hodinky NOMAD MÓLTAIR - GOLD/BLACK Hodinky NOMAD MÓLTAIR - GOLD/BLACK Hodinky NOMAD MÓLTAIR - GOLD/BLACK Hodinky NOMAD MÓLTAIR - GOLD/BLACK Hodinky NOMAD MÓLTAIR - GOLD/BLACK Hodinky NOMAD MÓLTAIR - GOLD/BLACK

NOMADMÓLTAIR - GOLD/BLACK

Není skladem
4 999 Kč
Tento produkt se již neprodává

Žádné kompromisy, propracované detaily a fenomenální řemeslná práce. To jsou hodinky NOMAD Mòltair. Stvořeno v Londýně ve spolupráci s designérem Samuelem Wilkinsonem, držitelem ocenění Brit Insurance Design of the Year, za své osvětlení Plumen 001. I díky tomu se Samuel Wilkinson dostal na popředí současného designového světa a své nápady mohl promítnout do nového modelu hodinek NOMAD Mòltair . Ty jsou vybavené klasickým kulatým ciferníkem z nerezové oceli 316L a páskem z kvalitní kůže vyčiněné výhradně rostlinnými látkami. Použitím rostlinných látek získává kůže dokonalé vlastnosti – je příjemná na dotek, nedráždí pokožku a navíc je velice odolná. Tyto jedinečné vlastnosti jsou doplněné minimalistickým designem s přesnými liniemi. Pociťte jedinečné vlastnosti hodinek NOMAD Mòltair na vlastní ruce.

Výrobce NOMAD
Určení Unisex
Napájení baterie
Materiál pouzdra nerezová ocel
Materiál řemínku kůže
Barva řemínku černá
Vodotěsnost 50 metrů
Sklo minerální
Designér Samuel Wilkinson
Šířka řemínku Průměr pouzdra 20 mm 41 mm

U nás za dopravu po ČR neplatíte

Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

Hodinky vám doručíme na Slovensko již za 99 Kč.

Hodinky LEFF nově v nabídce

O značce NOMAD

Skotská značka Nomad navrhuje hodiny s opravdovým příběhem. Klade důraz na každý, i ten nejmenší detail a uznává dobře provedenou řemeslnou práci. Jejich hodinky se vyznačují skvělým zpracováním, odolností a kvalitními materiály. Proto je na každý svůj model právem tato značka hrdá. Nechte se okouzlit přesnými liniemi a nadčasovým svěžím designem. Značka Nomad je zárukou kvalitních a propracovaných hodinek, které vás nikdy nezklamou!

O značce NOMAD