Hodinky CASIO G-Shock GA 100A-7A
Hodinky CASIO G-Shock GA 100A-7A Hodinky CASIO G-Shock GA 100A-7A Hodinky CASIO G-Shock GA 100A-7A Hodinky CASIO G-Shock GA 100A-7A

CASIO G-ShockGA 100A-7A

Není skladem
2 790 Kč

První Casio G-Shock hodinky vznikly už v roce 1983 a ne nadarmo jsou oblíbené dodnes. Jejich design se v průběhu let trochu mění, co ale zůstává je sportovní vzhled a nadčasovost. Díky pryskyřicovému pouzdru a minerálnímu sklíčku jsou tyto sportovní Casio G-Shock hodinky GA 100A-7A velice odolné a navíc mají hned řadu vychytaných funkcí. Pořiďte si tento hodinkový skvost a vsaďte na léta prověřenou klasiku!

Výrobce CASIO G-Shock
Určení Pánské
Napájení baterie
Materiál pouzdra pryskyřice
Materiál řemínku pryskyřice
Barva řemínku bílá
Vodotěsnost 200 metrů
Funkce stopky | datumovka | alarm | podsvícení
Sklo minerální
Šířka řemínku Průměr pouzdra 22 mm 51 mm

U nás za dopravu po ČR neplatíte

Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

Hodinky vám doručíme na Slovensko již za 99 Kč.

Hodinky LEFF nově v nabídce

O značce CASIO G-Shock

Casio je v hodinářství pojem. Už od dob vynálezu kalkulačky nebo hodinového strojku Quartz s křemíkovým krystalem. Tato ikonická značka provází již více než 60 let naše životy a mnoho z nás zdobilo zápěstí digitálky právě této značky. Od Retro modelů se řada hodinek rozšířila v roce 1983 i o modely CASIO G-Shock. Jsou sportovní, robustnější a výraznější. Díky pryskyřicovému pouzdru a minerálnímu sklíčku jsou tyto sportovní Casio G-Shock hodinky velice odolné a navíc mají hned řadu vychytaných funkcí. Něco, co nadchne adrenalinové duše.

O značce CASIO G-Shock