Bojíte se, že se dárek nebude líbit? Nyní máte možnost vrácení až do 15.1.2019 !
Hodinky CASIO G-Shock DW 5600BB-1
Hodinky CASIO G-Shock DW 5600BB-1 Hodinky CASIO G-Shock DW 5600BB-1 Hodinky CASIO G-Shock DW 5600BB-1 Hodinky CASIO G-Shock DW 5600BB-1

CASIO G-ShockDW 5600BB-1

Skladem do 14 dnů
2 790 Kč
Tento produkt se již neprodává

První Casio G-Shock hodinky vznikly už v roce 1983 a ne nadarmo jsou oblíbené dodnes. Jejich design se v průběhu let trochu mění, co ale zůstává je sportovní vzhled a nadčasovost. Díky pryskyřicovému pouzdru a minerálnímu sklíčku jsou tyto sportovní Casio G-Shock hodinky DW 5600BB-1 velice odolné a navíc mají hned řadu vychytaných funkcí. Pořiďte si tento hodinkový skvost a vsaďte na léta prověřenou klasiku!

Výrobce CASIO G-Shock
Určení Unisex
Napájení baterie
Materiál pouzdra plast
Materiál řemínku plast
Barva řemínku černá
Vodotěsnost 200 metrů
Funkce stopky | datumovka | alarm | podsvícení
Sklo minerální
Šířka řemínku Průměr pouzdra Výška pouzdra 21 mm 44 mm 47 mm

U nás za dopravu po ČR neplatíte

Ke každé objednávce obdržíte dárek zdarma

Hodinky vám doručíme na Slovensko již za 99 Kč.

Hodinky LEFF nově v nabídce

O značce CASIO G-Shock

Casio je v hodinářství pojem. Už od dob vynálezu kalkulačky nebo hodinového strojku Quartz s křemíkovým krystalem. Tato ikonická značka provází již více než 60 let naše životy a mnoho z nás zdobilo zápěstí digitálky právě této značky. Od Retro modelů se řada hodinek rozšířila v roce 1983 i o modely CASIO G-Shock. Jsou sportovní, robustnější a výraznější. Díky pryskyřicovému pouzdru a minerálnímu sklíčku jsou tyto sportovní Casio G-Shock hodinky velice odolné a navíc mají hned řadu vychytaných funkcí. Něco, co nadchne adrenalinové duše.

O značce CASIO G-Shock