>>> SLEVY AŽ 60 % NA SPOUSTU MODELŮ A ZNAČEK <<<
Kategorie produktů

Kombinace řetízků na brýle a brýlí

Kombinace řetízků na brýle a brýlí
Brýle patří hlavně na oči, ale otázka je, co s nimi, když je zrovna na očích mít nechceme nebo nepotřebujeme. Brýle mají totiž tendenci se lehce ztratit z dohledu, a i když přesně víme, kam jsme je naposledy položili, tak v zásadě na tomto konkrétním místě nikdy nejsou.
23.May.2022

Jednoduchým řešením tak může být je nosit například na čele nebo ve vlasech jako čelenku, zasunout je do náprsní kapsy, případně je ženy schovají do kabelky. Tyto varianty jsou sice lehké, ale výsledný efekt nemusí každému vyhovovat. Z čela brýle padají, ve vlasech se snadno zapatlají od různých tužidel, z náprsní kapsy mohou při předklonu vypadnout a v kabelce se lehce poškrábou.

Řetízky na brýle jsou stylovým a praktickým řešením

Řetízky na brýle jsou velmi praktickým, a navíc opravdu stylovým módním doplňkem. Jejich nabídka je veliká, takže si snadno každý může vybrat takové, které mu sluší. Brýle si díky nim nemusíte nikam odkládat, takže když je zrovna nepoužíváte, jen je jednoduše necháte volně zavěšené. Brýle se dají snadno upevnit na konce řetízků, proto se nemusíte ani bát, že by vám mohly spadnout.

Řetízky mají různé styly, ale vždy jsou trendy

Možná si říkáte, že řetízky na brýle už dávno nepatří mezi módní doplňky. Opak je ale pravdou, protože jsou trendy i v dnešní moderní době. Mají různé styly, barvy, délky a doplněny mohou být také různými dekoracemi. Některé jsou elegantní, takže skvěle doplní třeba společenský outfit, ale současně si můžete pořídit také sportovní řetízky.

I když se doby mění a některé doplňky z ní vycházejí a opět se vracejí, u řetízků na brýle to neplatí. Mají své zastání po dlouhý čas a postupně se poptávka po nich zvyšuje. Lidé mají totiž sklon k zapomětlivosti a u klíčů a brýlí to platí dvojnásob. A právě druhé zmíněné se dá lehce vyřešit právě těmito praktickými módními doplňky, které mimořádně sluší mužům i ženám.