Kategorie produktů

Již 4 roky vám přinášíme ten nejlepší design na vaše zápěstí

Již 4 roky vám přinášíme ten nejlepší design na vaše zápěstí
Čas letí neuvěřitelně rychle a právě dnes slavíme již čtvrté narozeniny. Využijeme toho a abychom vám napsali něco málo o nás, naší historii a možná prozradíme i něco málo z plánů do budoucnosti.
29.June.2017

Naše cesta až sem nebyla lehká. Když jsme před 4 lety spouštěli tento eshop, v nabídce jste mohli najít pouze klasické a již dobře známe značky hodinek jako Tissot, Festina, Guess, a mnoho dalších. Hodinek bez nápadu, které jsem viděli na každém druhém zápěstí. V metru či na ulici jsme vídali samé DKNY a Fossil. Natolik jsme se tohoto pohledu „přesytili“, že jsme začali pokukovat po alternativách. Po hodinkách, které budou nevšední, zajímavé a hlavně je všude nebudeme vídat. První vlašťovkou byla značka KOMONO (dnes již také známá, avšak před 4 lety tomu tak nebylo) a italské designové hodinky NAVA. Zájem byl obrovský a my se rozhodli změnit naše zaměření a přinášet pouze designové hodinky.

Trvalo dlouhé 3 roky plných hledání, emailů, vyjednávání a přesvědčování značek, abychom mohli jejich produkty zařadit do naší nabídky. Přeci jen jsme poměrně malý a neznámý trh. Nyní je tomu však jinak a náš ehsop patří mezi TOP prodejců designových hodinek. Značky nás sami kontaktují a chtějí s námi spolupracovat, což nás velmi těší. Všechny modely pochází z oficiální distribuce a pokud není, tak přímo od výrobců.

Náš web časem stárnul a my cítili, že již není odpovídající k produktům, které jsme nabízeli. Proto jsem se v roce 2016 rozhodli pro razantní změnu. A změnilo se úplně vše. Od loga, přes grafiku, až po systém. Po více jak půl roce jsme spustili současnou verzi, která stále sbírá pochvalné ohlasy a názory. Ani tak ale nespíme a neustále připravujeme a ladíme změny.

Dnešním dnem jsme také plnohodnotně vstoupili na slovenský trh, kde jsem spustili eshop www.24time.sk Vždyť i tady je potřeba rozbít zavedenou uniformitu a nadvládu zavedených a nudných značek. A také jsme se pustili pro nás do neznámých vod v podobě zastoupení značky hodinek Hypergrand na českém a slovenském trhu.

A co dál pro vás připravujeme? Krom nových značek a jejich modelů, nyní pracujeme na rozšíření nabídky hodin, kde vám chceme také přinést designové legendy a kousky na vaší stěnu, či stůl. A dále nás v září čeká cesta do Hongkongu na největší hodinářský veletrh na světě. A co tam? To zatím zůstane tajemstvím ;-)

Všem děkujeme za podporu a věřte, že tu pro vás budeme dále, a dále vám budeme přinášet nové značky a modely ze světa designu. A dále se od nás budete dočkávat perfektního servisu a komunikace.

David a Michal z 24TIME